Акумуляторний лобзик Procraft ST18
Акумуляторний лобзик Procraft ST18 — високоякісний напівпрофесійний інструмент. Призначений для прямолінійного, візерункового (криволінійного) розпилювання деревини, деревоволокнистих і деревостружкових плит (ДВП і ДСП), а також пластмаси та металу під час виконання ремонтних і столярних робіт. Модель характеризує ергономічний дизайн і малу вагу. Форма інструмента та розміщення органів керування сприяють комфорту під час експлуатації, лобзик максимально зручний у роботі. Ще більшу зручність інструменту надає портативність через брак електричного кабелю: живлення здійснюється від акумулятора. Інструмент ідеально підходить для роботи в майстерні або в побуті.
Безключове кріплення пили
Система безключового кріплення пили робить встановлення та зміну пиляльного полотна максимально зручними та швидкими. Для цього досить затискний тримач тільки притиснути до корпусу, вийняти або встановити нове бістельне полотно та знову відпустити тримач.
Регулювання кута пропилювання
Кут пропилювання можна змінювати. Для цього досить послабити два гвинти, помістити базу в потрібне положення і знову затягнути гвинти.
Серия линейки от ТМ "Procraft"
У конструкції акумуляторного лобзика Procraft ST18 застосований принцип уніфікації. Живлення дає літій-іонна батарея напругою 20 В — та ж, що й для інших інструментів лінійки торгової марки Procraft. Істотна перевага серії — у тому, що один комплект (блок живлення й акумулятор) може забезпечувати енергією різні садові та господарські інструменти. Уніфікація сприяє економії засобів покупця.
Комплектація
- посібник з експлуатації
- Зарядний пристрій до комплекту постачання не входить, за потреби його можна докомплектувати;
- Акумулятори до комплекту постачання не входять, за потреби їх можна докомплектувати;
- Перехідник під пилосос
- Пилочка 1 шт.
- Паралельний упор
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Довжина ходу пилки | 22 мм |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 55 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 15 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 1 830 ₴









