
Кутошліфувальна машина Procraft PW1200 125 мм
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 001200
Кутошліфувальна машина Procraft PW1200 125 мм
Кутошліфувальна машина Procraft PW1200 вважається моделлю надійною, легкою в користуванні. Вона здатна працювати майже безперервно впродовж довгого часу з досить великою інтенсивністю.
Сфера застосування
КШМ Procraft PW1200 підійде для виконання таких робіт:
- Відрізні;
- Полірувальні;
- Зачисні;
- Шліфувальні.
Кутошліфувальна машина зручна для оброблення заготівок із металу та роботи зі будматеріалами. Високої продуктивності вдається досягти завдяки роботі потужного двигуна, який водночас створює небагато шуму. Полегшена конструкція дає змогу залучити для виконання робіт тільки одну руку. Під час кріплення додаткової ручки, що входить до комплекту, працювати з інструментом двома руками буде простіше.
Зручність використання
Під час увімкнення інструмент може розвинути швидкість 11 000 обертів за хвилину. До комплекту входять спеціальний щит, додаткова ручка, ключ для фіксації робочого елемента.
Прогумована ручка допомагає забезпечити надійність захоплення. Передбачений фіксатор для стартової кнопки, який буде корисним у разі тривалої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 1 350 ₴








