
Машина кутова шліфувальна PROCRAFT PW-1100Е 125 мм (плавний пуск, регулювання і стабілізація обертів)
1 470 ₴
- В наявності
- Код: 011001
Машина кутова шліфувальна PROCRAFT PW-1100Е 125 мм (плавний пуск, регулювання і стабілізація обертів)
Кутошліфувальна машинка PW1100E отримує живлення від побутової електричної мережі з номінальними параметрами, тому може використовуватися в домашніх умовах і на виробництві.
Параметри моделі
Велика потужність і розгін холостого ходу від 0 до 11000 обертів на хвилину забезпечують безвідмовну роботу інструмента з матеріалами практично будь-якої міцності. Передбачений плавний пуск і регулюванням обертів, а також стабілізація обертів. Робочий механізм, мотор і кнопки керування забезпечені захистом від пилу, що збільшує термін експлуатації виробу.
Діаметр диска 125 мм дає змогу виконувати роботи в обмежених умовах без втрати якості та швидкості різання.
Простота та зручність
Кутова шліфмашинка цієї моделі належить до класу інструментів для професіоналів. Наявність шпинделя М14 дає змогу безперешкодно змінювати робочі диски та круги. Форма виробу ергономічна та оптимальна вага 2,4 кг дають змогу виконувати роботи без зайвих зусиль і трудова здатність. Шліфмашинка PW1100E зручно лежить у руці, має негроміздкі габарити. Високий рівень захисту та довговічність усіх деталей і вузлів виробу контролюється заводом-виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 1 470 ₴






