
Шабельна пила Procraft PSS1600
1 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016004
Шабельна пила Procraft PSS1600
Шабельна пила Procraft PSS1600 являє собою інструмент, що схожий на електричний лобзик. Конструкція також доповнена лезом, що може переміщатися прямолінійно та виконувати маятникові рухи.
Цей інструмент незамінний для роботи тесліпів, слюсарів, покрівельників та інших фахівців, які виконують ремонтні роботи. Може використовуватися для робіт із газобетону, опалубці, ГКЛ, деревині, пластику, трубам, листовому металу, алюмінію, неіржавкої сталі тощо. Шабельна пила універсальна та дуже зручна для використання.
Використовуючи цей інструмент, можна зазначити такі переваги:
- Гарна потужність і продуктивність.
- Наявність функції регулювання обертів.
- Підійде для роботи з різними матеріалами.
- Є кнопка-фіксатор.
- Ергономічна ручка з прогумованою накладкою допомагає інструменту надійно утримуватися в руках.
Використовуючи шабельну пилку, можна досить успішно працювати навіть у важкодоступних місцях. Універсальність інструмента та зручність використання допомагає легко виконувати досить непрості завдання.
Комплектуючі
Пилки 1 шт. для дерева
Посібник з експлуатації Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Висота пропилу | 105 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 800 ₴





