Перфоратор ProCraft BH-1700 бочка
Перфоратор Procraft BH1700 — інструмент, який вирізняється високою надійністю і гарною продуктивністю, який можна використовувати для великої кількості будівельних робіт. Працює Procraft BH1700 у трьох режимах: свердління, удар і свердління з ударом. Потужність перфоратора становить 1700 Вт, частота обертів становить від 0-820 об/хв. Модель обладнана регулюванням обертів, SDS-Plus патроном, реверсом та антивібраційною системою.
Особливості моделі
Інструмент має компактні розміри, зручний і легкий. Механізм поміщений у металевий корпус високої міцності. Обладнаний системою антивібрації, яка допомагає продовжити термін експлуатації приладу.
Основні особливості перфоратора такі:
- Три робочі режими;
- Підвищена потужність роботи;
- Патрон SDS високої надійності;
- Якісне гасіння сильних вібрацій.
Зручності застосування інструменту
Модель перфоратора Procraft BH1700 розроблена так, щоб під час роботи він міг витримати велику силу удару. Вага його невелика, а завдяки вертикально розташованому двигуну утримувати інструмент дуже зручно. Передбачена надійна система охолодження, яка виключає надмірне перегрівання техніки під час тривалої роботи.
Інструмент доповнений блокуванням увімкнення, захистом від проникнення пилу та сміття у внутрішню частину пристрою. Під час увімкнення відповідного режиму можна застосовувати його для свердління з ударом або без, а також переводити в режим відбійного молотка.
Комплектуючі
Бур 3 шт.
Зубило Є
Напрямна Є
Піка Є
Посібник з експлуатації Є
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 780 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3800 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 4 Дж. |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
- Ціна: 3 020 ₴











