
Гравер Procraft PG-400 з професійним патроном
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 004001
Гравер Procraft PG400 з патроном
Гравіювальну машину Procraft PG400 з патроном інакше називають трикулачковий патрон. Це універсальний інструмент, якому до снаги виконання таких робіт, як-от:
- свердління отворів;
- шліфування;
- полірування;
- гравіювання;
- заточування деталей.
Водночас потужність інструмента досягає 400 Вт, а швидкість обертання варіюється від 8 до 30 тисяч обертів за хвилину.
Основною перевагою цієї моделі є те, що в ній є спеціальний швидкозатискний патрон. Він має розгалуження на 3 сторони та надійно, а головне оперативно фіксується. У патрон поміщають свердло діаметром від 1 до 3,2 мм. Завдяки гнучкому валу (який також є в комплекті), гравером можна працювати навіть у найбільш важкодоступних місцях. Легка вага та зручна ергономічна ручка неабияк полегшують роботу.
У комплектації є пластиковий кейс, у якому можна зберігати будь-які свердла або інші необхідні аксесуари.
| Характеристики товару | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Потужність | 400 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 8000-30000 об./хв |
| Вага | 0,5 Кг |
| Діаметр свердління | 1-3,2 мм |
| Комплектуючі | |
|---|---|
| Гнучкий Вал | Є |
| Посібник з експлуатації | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 440 ₴








