
Акумуляторний шуруповерт Flinke АШ-21/3 (1800 об/хв) Компактний
2 290 ₴
- В наявності
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Акумуляторний шуруповерт Flinke АШ-21/3 Компактний
Компактний та одночасно потужний акумуляторний шуруповерт Flinke АШ-21-3 з акумуляторами ємністю 3 A/h Li-Ion.
- 2-х швидкісний металевий редуктор, регульована швидкість та функція реверсу.
- 25 - позиційний регулятор крутного моменту, дозволяє працювати в різних типах матеріалу і з шурупами різного розміру.
- Світлодіодне підсвічування із затримкою для максимального освітлення робочої зони.
- Прогумована рукоятка для більш комфортної роботи та безпечного використання інструменту.
- Li-Ion акумулятор, що зсувається, забезпечує його легку установку на інструмент і чудову стійкість інструменту у вертикальному положенні.
- Акумулятори оснащені захистом від перезаряду, перерозряду та короткого замикання.
Шуруповерт оснащений захистом від навантаження, за рахунок чого термін служби інструменту значно збільшується при критичних навантаженнях.
Технічні характеристики шуруповерта Flinke АШ-21/3:
| Потужність | 21 В |
| Число обертів | 0-600/1800 об/хв |
| Крутний момент | 35 Nm |
| Діаметр сверління | дерево=50 мм, метал — 20 мм |
| Макс. діаметр хвостовика сверла | 10 мм |
| Кількість позицій регулювання крутного моменту | 25+1 |
| Функція удару | відсутня |
| Акумулятор (літій-іонний) | 21V, 3A/h |
| Час повного заряду | 1 година |
| Вага | 1.6 кг |
Комплектація Flinke АШ-21/3:
- Шурупокрут;
- Зарядний пристрій.
- Два акумулятори 3.0 а.ч.;
- Інструкція з експлуатації;
- Пластиковий кейс

Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290 ₴



