
Пуско-зарядний пристрій Flinke CD-250.
3 710 ₴
- В наявності
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пуско- зарядний пристрій FLINKE 250 - це швидкий і ефективний спосіб відновити продуктивність акумулятора і запустити машину в холодну пору року.
Зарядний пристрій для зарядки акумуляторних батарей на 12 і 24 вольт має функцію запуску, однофазне харчування, захист від коротких замикань, перевантаження і зворотній полярності, електронне відображення зарядки.
FLINKE 250 дозволяє автомобілі з бензиновими та дизельними двигунами (включаючи фургони, легені вантажівки та трактори).
Чотири рівня заряду:
- Нормальний заряд 1 режим.
- Нормальний заряд - 2 режим.
- Режим boost -1 положення,
- Режим boost - 2 позиції.
Спеціальні Пуско-зарядний пристрій FLINKE 250:
- Функція запуску для негайного запуску
- Захист від випадкової зворотної полярності
- Зручний амперметр для показу швидкості зарядки і стану заряду
- Ідеально підходить для зарядів акумуляторів автомобілів, квадроциклів, човнів, тракторів і вантажівок
- Підходить для свинцево-кислотних акумуляторів
- Налаштування швидкої/ повільної зарядки для безпечного і надійного заряду
- Високоякісна конструкція і надійність
- Налаштування таймера.
Технічні характеристики:
| Загальне | |
|---|---|
| Виробник | FLINKE |
| Країна виробників | Польща |
| Тип пристрою заряду | Трансформаторні |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Гарантійний термін | 12 (мес) |
| Стан | Створити |
| Напруження сіткою, що живить | 230 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Напруження заряду, В | 24 В, 12 В |
| Ток заряду / струм пусковий, А | 250 А/140 А |
| Максимальна потужність при заряді, кВт | 1,0 кВт |
| Максимальна потужність під час запуску, кВт | 4,8 кВт |
| Основні атрибути | |
| Індикатор роботи | Да |
| Колір | Чорний |
| Степінь захисту IP | 21 |
| Вбудований запобіжник | Да |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пуско-зарядний |
| Виробник | Purflux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 710 ₴



