| Число оборотів холостого ходу | 0 - 6300 / 7000 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 30 |
| Діаметр вала | 8 мм |
| Тип штанги | Розбірний |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 80,01 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Довжина ланцюга | 30 |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень захисту | IPXO |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 2 х 20 В |
| Ємність аккумулятору | 2 х 4 Аг |
| Діаметр труби | 26 мм |
| Діаметр різу | 360 мм |
| Довжина штанги кущоріза | 70 см |
| Довжина штанги пили | 70 см |
| Довжина штанги двигуна | 40 см |
| Довжина штанги коси | 70 см |
| Тип ножиць | Подвійний |
| Довжина ножа | 400 мм |
- Акумулятор Немає
- Диск — 3 Т
- Зарядний пристрій Немає
- Захисний кожух Є
- Ремінь-рюкзак Є
- Посібник з експлуатації — Є
- Ланцюг 30 см
- Шина 30 см
- Котушка Автоматична 1 шт.
Характеристики
Тип двигунаЕлектричний
Діаметр скошування волосінню, мм420
Діаметр скошування ножем, мм360
Діаметр волосіні, мм1,6-2,0
Розташування двигунаВерхнее
Тип штангиПряма розбірна
Швидкість обертання, об/хв0-7000
Вібраційне навантаження, м/c2,5
Напруга живлення, В40
Ємність батареї, А·год4-8
Вага, кг4,2
Гарантія, міс36
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 980 ₴








