Акумуляторна газонокосарка Procraft PLM22 (без АКБ і ЗП)
Акумуляторна газонокосарка ProCraft PLM22 — це бездротова газонокосарка, обладнана електродвигуном і працює на літій-іонних акумуляторах, запуск від електричного стартера. Дає змогу стригти смуги завширшки 43 см за один прохід із викидом трави назад або в комбінований м'який травозбірник об'ємом 50 л, розрахований на газон площею до 950 кв. м. конструктивно ергономічний інструмент зі зручною складаною ручкою, ручками для транспортування, ручками-регуляторами для маневрування й можливістю компактно зберігати інструмент у перекинутому вигляді, поставивши на задню частину.
особливості:
- акумуляторної газонокосарки ProCraft PLM22:
- 4-колісна акумуляторна газонокосарка з електростартером.
- Технологія захисту (XPT) з підвищеною стійкістю до пилу, сміття та рідин.
- Зручні ручки для перенесення газонокосарки.
- Ергономічна складана ручка з протиковзною поверхнею і великі ручки регуляторів забезпечують надійне захоплення, зручність роботи та маневрування газонокосаркою.
- Викидання трави в травозбірник.
- 13 ступенів регулювання висоти стриження в діапазоні 20-75 см.
- Ширина різання 43 см.
- М'який травозбірник 50 л (пластик + тканина).
- Корпус із поліпропілену.
- Чудові показники захисту від пилу та вологи.
- Можливість компактного зберігання: ручка складана, а сам інструмент можна перекидати та ставити на задню частину.
Характеристики
- Країна — виробник товару Німеччина.
- Напруга, В40
- Тип акумулятора Li-Ion
- Кількість обертів, 3600 об/хв
- Ширина різання, см 43
- Робоча висота, 20 — 75 мм
- Об'єм травозбірника, 50 л
- Кількість режимів 13
- Вага, 16.9 кг
- Виробник ProCraft
Комплект постачання акумуляторної газонокосарки ProCraft:
- Акумуляторна газонокосарка Procraft PLM22
- Акумулятори 20 В 4 А-2 шт.
- Зарядний пристрій 1 шт.
- Ключ
- Інструкція
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Германия |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викидання скошеної трави | Бічний викид, Викидання в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Да |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об./хв |
| Регулювання висоти скошування | Да |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 146 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 л. с. |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об./хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.9 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 146 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 220 ₴










