
Акумуляторний реноватор Procraft PMT20 (без АКБ і ЗП)
1 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 030220
Акумуляторний реноватор Procraft PMT20 (без АКБ і ЗП)
Акумуляторний реноватор Procraft PMT20 — це потужний багатофункціональний інструмент, з його допомогою та різних насадок до нього можна виконувати роботи з різання, зачищення, підпилювання, шліфування та полірування найрізноманітніших матеріалів: метали, деревини, пластики, гіпсокартон та ін.
Інструмент має швидкозмінний патрон, що дає змогу швидко міняти насадки та забезпечує зручне використання. Реноватор має акумулятор, що дає змогу працювати незалежно від джерела електропостачання.
З напругою 20 В і різноманітними насадками в комплекті, він забезпечує широкий діапазон обертів холостого ходу від 5000 до 19000 обертів на хвилину, даючи змогу майстерно виконувати реставраційні роботи, оздоблення поверхонь і багато іншого.
Легка вага 1,5 кг і ергономічна додаткова ручка забезпечують зручність у керуванні навіть під час тривалих проєктів. Насадки в комплекті, включно з наждачним папером і патрубок для пиловідведення, роблять цей реноватор ідеальним вибором для професіоналів і аматорів одночасно.
Особливості:
- Комплект насадок
- Регулювання обертів
- Ергономічний дизайн
- Прогумований держак
- Посилений корпус редуктора
- Збалансована вага для зручності роботи
- Вбудований ліхтарик для підсвічування робочої зони
- Система активного пиловідведення з адаптером для під'єднання пилососа
Технічні характеристики:
- Тип патрона — Швидкозмінний
- Тип оснастки ― Starlock
- Тип двигуна — Щетковий
- Напруга — 20 В
- Ємність акумулятора — 2, 4, 8 А/год
- Число обертів холостого ходу — 5000-19000 об./хв
- Кут коливання — 3°
- Рівень захисту — IPX0(II)
- Вага — 1,5 кг.
Комплектація
- Акумуляторний реноватор Procraft PMT20 (Без АКБ і ЗП)
- Додаткова ручка
- Насадка 2 шт.
- Наждачний папір 2 шт.
- Патрубок для пиловідведення
- Картонне паковання
- Посібник з експлуатації
- Гарантійний талон
Гарантія: 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Германия |
| Стан | Нове |
| Тип шліфмашини | багатофункційна |
| Максимальна кількість обертів | 19000 об./хв |
| Основна ручка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 4 А·год |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Да |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Да |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Підсвітка робочої зони | Немає |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Да |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Додаткова ручка | Да |
| Додатковий акумулятор | Немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Максимальна кількість обертів | 19000 об/хв |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 1 690 ₴










