Акумуляторний лобзик Procraft ST20 (без АКБ і ЗП)
Акумуляторний лобзик Procraft ST20 — надзвичайно потужний електролобзик для швидкого розпилювання пиломатеріалів.
Регулювання частоти ходу штока та наявність декількох режимів маятникового ходу забезпечують точну, швидку роботу та дають змогу розпиляти найрізноманітніші матеріали.
БЕСЩЕТКОВЫЙ ДВИГАТЕЛЬ
- Безщітковий двигун застосовується в моделях із підвищеними вимогами до надійності та продуктивності. Він забезпечує більший ККД, що дає змогу знизити витрату батареї до 50%, порівнюючи з колекторними двигунами. Крім того, безщітковий двигун вирізняється вищим крутним моментом, зниженим нагріванням і рівнем шуму, а також стійкішим до високих навантажень.
- Безщітковий двигун не потребує обслуговування або заміни витратних матеріалів упродовж усього терміну експлуатації. За правильної експлуатації він здатний пропрацювати у 2-3 рази довше за колекторні аналоги.
МАКСИМАЛЬНА ФУНКЦІЙНІСТЬ
- Потужний двигун із регулюванням швидкості ідеально підійде для виконання поздовжніх, поперечних і криволінійних розпилів у деревині, полімерних матеріалах, керамічних плитах, металі, а також похилих розпилів під час ремонтних і столярних робіт.
- Чотири рівні регулювання маятникового ходу підвищують продуктивність під час роботи з різноманітними матеріалами.
- Різання під кутом до 45° вправо та вліво з кроком 15°.
- Незалежність від розетки під час роботи позбавляє проблем із організацією робочого місця та підвищує безпеку оператора від ураження електричним струмом.
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
- Ергономічний корпус із прогумованими елементами запобігає вислизанню й забезпечує комфортне та точне керування під час роботи.
- Система швидкої зміни та фіксації кута нахилу платформи.
- Дворежимна функція пиловидалення (обдування робочої зони або виведення на патрубок для під'єднання пилососа) забезпечує вільну видимість зони розпилення, підвищуючи точність і безпеку під час роботи, а також чистоту на робочому місці.
- Система швидкої заміни пиляного полотна без використання інструментів.
- Знімна пластина запобігання розриву волокон під час розпилювання деревини.
- Низький рівень вібрацій.
НАДІЙНІ та Довговічні ПЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
- Ефективна система охолодження запобігає перегріванню двигуна під час тривалої роботи.
- Довгий термін експлуатації завдяки високій якості деталей редуктора та двигуна.
- Ударостійкий корпус з армованого ABS-пластику надійно захищає внутрішні елементи від фізичних впливів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- лобзик акумуляторний Procraft ST20;
- зарядний пристрій;
- акумулятор — 1 шт. 20V 4Ah (у разі заміни акумулятора 4 Ah на 8 Ah доплата 950 грн);
- пиляльне полотно 3 шт.;
- адаптер для пилососа;
- бічна лінійка (паралельна напрямна);
- пластина запобігання розриванню волокон деревини;
- инструкция;
- гарантійний талон;
- пакувальна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина ходу пилки | 22 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 135 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 45 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 20 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴







