
Акумуляторний лобзик Procraft ST22 (без АКБ і ЗП)
2 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: 030229
Акумуляторний лобзик Procraft ST22 (без АКБ і ЗП)
Лобзики на акумуляторі Прокрафт
Компанія Procraft пропонує великий асортимент недорогого, але надійного акумуляторного інструменту. Акумуляторний лобзик Procraft ST22 (без АКБ і ЗП) пропонує високу продуктивність, функціональність, ергономіку. Такий здатний розпилювати деревину, пластики, навіть метал. Ми розповімо про ключові особливості цієї моделі та чому купити акумуляторний лобзик Procraft ST22 (без АКБ і ЗП) вигідно.
Асинхронний двигун
Безщітковий акумуляторний лобзик Прокрафт демонструє чудову продуктивність і витривалість. Безщітковий двигун може довше працювати без перегрівання, забезпечує додатковий час роботи без заміни акумулятора. Крім того, ресурс роботи такого інструмента перевищує той, що в аналогів із щітковим мотором. Двигун не вимагає жодного обслуговування.
Маятниковий хід
Функція маятникового ходу дає змогу збільшити інтенсивність розпилювання. Так можна підібрати оптимальний режим для досягнення високої продуктивності або ж робити роботу акуратніше.
Підсвітка робочої зони
Система підсвічування робочої зони дасть змогу точніше та комфортніше працювати з лобзиком. У вас буде чудова видимість робочої зони.
Можливість зміни кута пропилювання
Ви зможете регулювати нахил підошви на кут до 45° вправо та вліво. Так можна неабияк розширити можливості використання акумуляторного лобзика Procraft ST22.
Регулювання швидкості
Плавне регулювання обертів двигуна полегшить настроювання лобзика перед розпилюванням конкретної заготовки. Ви можете регулювати швидкість у діапазоні 0-3000 об/хв. Настроювання швидкості плавне та точне.
Механізм швидкої заміни полотна
Не потрібно використовувати додатковий інструмент для заміни та фіксації полотна. Система неабияк спрощує використання лобзика. Сам патрон надійно фіксує полотно й дає змогу виконувати роботу точно й безпечно.
6 причин купити акумуляторний лобзик Procraft ST22
- Чудове рішення для роботи в домашніх умовах.
- Лобзик простий у використанні та не потребує регулярного обслуговування.
- Інтенсивність розпилювання можна регулювати завдяки перемикання режимів маятникового ходу полотна.
- Модель обладнана безщітковим двигуном високої потужності, який не потребує додаткового обслуговування.
- Гнучке настроювання під конкретне завдання завдяки регулюванню нахилу підошви та плавному регулюванню двигуна.
- Родина акумуляторного інструменту Procraft 20 В — єдиний акумулятор на весь інструмент.
Комплектація
- Акумулятор Немає
- Зарядний пристрій Немає
- Пилки 2 — для дерева, 1 — для металу
- Посібник з експлуатації Є
- Паралельний упор Є
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 85 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 2 010 ₴








