Фрезер акумуляторний Procraft PОВ-22 (без АКБ і зарядного)
Фрезер акумуляторний Procraft POB-22 (без АКБ і зарядного) — це потужний і надійний інструмент для професійних і побутових робіт із дерева, пластику та інших матеріалів. Його безщітковий двигун забезпечує високу ефективність і довговічність, а акумуляторна конструкція забезпечує свободу пересування та зручність використання.
Характеристики Фрезер Procraft POB22 (без АКБ і ЗП)
- Категорія товаруФрезерні машини
- Виробник ProCraft
- ТипВертикальний
- Цанговий патрон, мм6 мм
- Тип живлення Акумуляторний
- Напруга акумулятора, В20 В
- Кількість обертів, об/хв23000 об./хв
- Країна збирання прототип
- Батьківщина бренда Німеччина
- Гарантія 12 місяців
Опис Фрезер Procraft POB22 (без АКБ і ЗП)
Додаткові характеристики:
|
Число обертів холостого ходу |
3000-23000 об/хв |
|
Номінальна напруга |
20 В |
|
Плавний пуск |
Да |
|
Регулювання обертів |
Да (3 скорости) |
|
Діаметр цанги |
6 мм |
|
Тип двигуна |
Безщітковий |
|
Рівень звукового тиску |
LpA = 90,97 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
|
Рівень звукової потужності |
LwA = 101,97 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
|
Рівень вібрації м/с2 |
3,09 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
|
Довжина: |
230 мм |
|
Швидка зупинка двигуна |
Да |
|
Висота ходу фрези |
50 мм |
|
Вага |
2,2 кг |
Комплектація
-
Ключ для зміни обладнання
-
Кримкова база
-
Паралельний упор
-
Обвідний ролик — 1 шт.
-
Інструкція з експлуатації
-
Картонне паковання
-
Без акумулятора та зарядного пристрою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 60 мм |
| Максимальна кількість обертів | 29000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Металевий кейс | Ні |
- Ціна: 2 350 ₴



