Акумуляторна циркулярна пила PRO-CRAFT PCA-20/4/185 (без акб і свербіння)
Безщіткова акумуляторна дискова пила Procraft PCA20 використовується для довгих прямих розрізів, розкрійки аркушів, припасування стільниць і настилів. Кут нахилу дискової пили можна регулювати від 0° до 56°. Рівність різання досягається завдяки паралельному упору, що йде в комплекті. У конструки пилки передбачений патрубок для під'єднання пилососа для підтримання чистоти робочого місця та чудової видимості лінії різання.
Постачається без акумулятора й без зарядного пристрою!
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун — для довгого терміну експлуатації
- Патрубок для під'єднання пилососа — для збереження робочого місця в чистоті
- Лінійка з паралельним упором — для пиляння прямою лінією із заданою шириною
- Основна ручка з гумовими вставками — для кращого контролю над інструментом у роботі
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 4 А/год
- Діаметр диска: 185 мм
- Посадковий діаметр: 25.4 мм
- Максимальна кількість обертів: 5200 об./хв
- Максимальна глибина пропилювання за 45°: 45 мм
- Максимальна глибина пропилювання за 90°: 56 мм
- Акумулятор у комплекті: немає
- Зарядний пристрій у комплекті: немає
Комплектація
- Акумуляторна дискова пила Procraft PCA20
- Пиляльний диск
- Лінійка з паралельним упором
- Ключ для заміни обладнання
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5200 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Кут нахилу | 56 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570 ₴




