
Циркулярна пила акумуляторна PROCRAFT PCA-18 Universal (без АКБ і зарядного пристрою)
3 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: 030183
Циркулярна пила акумуляторна PROCRAFT PCA-18 Universal (без АКБ і зарядного пристрою)
Акумуляторна дискова пилка Procraft PCA18 (без акб і зу) — це дуже надійний апарат, який можна використовувати для виконання заготовок із ДСП, деревини та інших матеріалів.
Цей інструмент має невелику вагу, високу ефективність роботи, чистий і швидкий розріз та ергономічний корпус. Також варто зазначити, що акумуляторна дискова пилка Procraft PCA18 (без акб і свербіння), купити яку ви можете всього за кілька хвилин у нашому магазині, має дуже низький рівень вібрації та зручну ручку з протиковзними гумовими накладками.
Апарат обладнаний:
-
ударостійким корпусом;
-
професійним різальним диском 120 мм;
-
безщітковим двигуном;
-
акумулятором типу Li-Ion.
-
Кут різання: 0 - 45°
-
Максимальна глибина різання: 41 мм.
-
Клас захисту: IPX0(II)
-
Рівень звукового тиску: LpA = 78 дБ(А), K = ±3 дБ(А)
-
Рівень звукової потужності: Lwa = 80 дБ(А), K = ±3 дБ(А)
-
Рівень вібрації м/с2: 2,5; K = ±1,5
Дискова пилка зручна у своєму використанні, що сподобається тим, для кого обробка деревини є професією. Продумана ергономіка в поєднанні з високою продуктивністю — це головні особливості апарату, що відрізняють його від побратимів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 120 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 41 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 060 ₴








