
Шліфмашина кутова pro-craft pw-1100еs 125 мм
1 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 011004
Шліфмашина кутова pro-craft pw-1100еs 125 мм
| Машина кутова шліфувальна PROCRAFT PW-1100ES 125 мм (регулювання обертів, стабілізація обертів, система швидкої заміни диска, магневий корпус редуктора, довжина кабелю 3 м) |
Кутошліфувальна машина Procraft PW1100ES 125 мм — це інструмент, що належить до класу напівпрофесійних, але вирізняється водночас високою продуктивністю. Може пропрацювати впродовж тривалого терміну, якщо уважно дотримуватися встановлених виробником правил експлуатації.
КШМ Procraft PW1100ES застосовується для здійснення таких робіт:
- Шліфування.
- Різка.
- Полірування поверхонь, виготовлених із різного матеріалу.
Інструмент можна застосовувати для роботи з металами, природним каменем, керамікою та деревом. Висока ефективність під час роботи може бути досягнута завдяки збільшеній потужності двигуна. У комплектації передбачений набір додаткових щіток. Обладнання системою охолодження допомагає забезпечити інструменту захист від надмірного перегрівання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 1 530 ₴








