Ланцюгова пила Procraft K1800 бічна
Переваги інструмента:
- Захисний кожух
- Регульована ручка
- Автоматичне змащення ланцюга
- Бічне розташування двигуна
- Легке регулювання натягу ланцюга
Пила ланцюгова електрична PROCRAFT K1800
Практична ланцюгова електропила універсального призначення. Електричне харчування можна назвати одночасно плюсом і мінусом. Мінус — потрібне живлення, тобто обмежена мобільність. Плюс — менша вага та великі можливості маневрування. Продумана конструкція, бічне розташування двигуна та зручні ручки забезпечують комфортне використання. Потужний двигун електричної пили працює плавно, стабільно, тривалий час. Корпус ударостійкий, комплектуючі якісні.
Основні технічні характеристики:
- Потужність: 1800 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Розташування двигуна: бічне
- Автоматичне змащення ланцюга: так
- Довжина шини: 350 мм.
- Швидкість ланцюга без навантаження: 11 м/сек
- Шаг цепи: 3/8"
- Швидкий доступ до щіток: так
- Об'єм оливного бака: 250 мл
- Блокування кнопки вмикання: немає
- Офіційна гарантія від виробника: 24 місяці
Комплектація
- Ланцюг: 35
- Шина: 35
- Кожух: Є
- Інструкція: Є
- Ключ для зміни обладнання: Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴











