Шабельна пила Procraft PSS1800
Шабельна пила Procraft PSS 1800 призначена для розпилювання конструкцій із різних матеріалів (пластик, дерево, метал). Особливістю цієї моделі є можливість використання у важкодоступних місцях. Цей інструмент можна використовувати як у побутових, так і з виробничою метою. Пила незамінна під час роботи в саду, на будівельних об'єктах і в майстернях.
Основні переваги пили ProCraft PSS-1800:
- Компактні розміри. Невеликі габарити інструмента дають змогу застосовувати її як напилку, електричну лобзику та циркулярну пилку.
- Потужний електродвигун. Рух полотна відбувається з частотою до 2700 ходів за хвилину завдяки потужності 1800 Вт. Залежно від структури матеріалу частота ходу може варіюватися.
- Швидка заміна пилок. Процедура виготовляється легко та не вимагає використання додаткових пристосувань завдяки наявності швидкозатискного тримача.
- Зручне розташування регулятора швидкісного режиму. Цей елемент розміщений на ручці пили, що дає змогу швидко змінювати швидкість руху полотна.
- Ефективне охолодження. Пила не перегрівається, завдяки повітряному охолодженню.
- Блокування від ненавмисного увімкнення. Ця функція забезпечується конструкцією інструмента.
- Тривалий термін експлуатації. Корпус виготовлений із металу, тому інструмент має високу міцність і не схильний до пошкоджень.
Комплектуючі
- Пилки 2 шт. (Метал + дерево)
- Посібник з експлуатації Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Розмір ходу полотна | 30 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2700 хід/хв |
| Висота пропилу | 115 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 110 ₴


