Фрезер Procraft POB1700
Модель фрезера PROCRAFT РОВ1700 постачається в комплекті з 12 фрезами. Пристрій призначений для використання в столярних майстернях, а також у побутових умовах на спеціально обладнаних ділянках. Фрезер підходить для роботи з дерев'яними матеріалами та елементами, виготовленими з дерева.
Деякі особливості моделі:
- запускається завдяки однофазному комутаторному двигуну;
- потужність двигуна становить 1700 Вт;
- можливість регулювання рівня обертів (кількості, яке може варіюватися між 16 і 30 тисячами);
- передбачений регулятор глибини фрезерування;
- підвищений захист від пилу.
До комплексу входить 12 різновидів фрез, які можна змінювати залежно від мети планованої роботи.
Переваги
Серед переваг представленої моделі фрезера можна виділити:
- досить висока потужність, яка дає змогу створювати необхідні лінії в дереві швидко та точно;
- велика кількість обертів, серед яких можна вибрати один із декількох проміжних варіантів.
Фрезер працює від мережі, він обладнаний міцним корпусом, зручною ручкою й загалом отримав вдалу конструкцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴







