
Перфоратор Procraft BH2350 SDS MAX professional NEW
5 750 ₴
- В наявності
- Код: 023502
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор Procraft BH2350 SDS MAX professional NEW
Перфоратор Procraft BH2350 SDS MAX professional NEW — є новинкою в модельному ряді бренда. Інженерам вдалося створити перфоратор із потужним двигуном 2350 Вт і водночас збереже вагу в межах 7,3 кг. Особливість цієї моделі полягає в підвищеній силі ударів — 9 Дж. Перфоратор обладнаний типом патрона SDS-max, що дає змогу використовувати пристрій для складніших завдань.
Перфоратор комплектується пластиковим кейсом.
Крім позитивних відгуків і доступної ціни, можна виділити низку пунктів цієї моделі:
- кілька режимів роботи;
- стабілізація первинного пуску та обертів;
- потужний двигун, який не перегрівається у разі тривалого використання;
- до комплекту входить контейнер для зберігання, додаткова ручка та допоміжне приладдя.
Цей перфоратор належить до професійної техніки та підходить для тривалих навантажень. Також важливо розуміти, що він чудово підходить для домашніх ремонтних робіт.
Переваги 2350 SDS MAX перед іншими моделями цієї цінової категорії:
- міцний корпус з ударостійкого пластику, який довше зможе слугувати у разі тривалої експлуатації;
- зручна ручка, яка дасть змогу витримати тривалі роботи;
- захищений від пилу корпус;
- регулятор кількості ударів і обертів;
- реверсивний хід;
- підвищена потужність двигуна та ударна сила;
- наявність патрона SDS-max.
| Комплектуючі | |
|---|---|
| Бур | 1 шт. |
| Піка | Є |
| Посібник з експлуатації | Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2350 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 550 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3850 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 9 Дж. |
| Вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 60 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 750 ₴










