
Перфоратор Procraft BH2200
3 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 022004
Перфоратор Procraft BH2200
Перфоратор бочковий Prockraft — це надійний інструмент, який може працювати в трьох режимах: свердління, удар, свердління з ударом. Цей інструмент призначений для розбивання, свердління, зішкрібання в бетоні та інших схожих матеріалах, наприклад, під час прокладання труб, кабелів, встановлення сантехнічних виробів, інших робіт.
Обертання з ударом — цей режим призначений для свердління бетону, цегли, каменю, пінобетону.
Удар — цей режим призначений для демонтажних робіт на цегляно-кам'яному мурованні, бетоновмісних матеріалах і скочування плитки. П
ерфоратор обладнаний потужним двигуном 2200 Вт, водночас створює енергію удару в 6 Дж. Інструмент має надійну, потужну конструкцію. Також є регулювання обертів. Прогумована накладка на основній ручці дає змогу зручно тримати інструмент. Відповідно до європейських стандартів інструмент має подвійний ступінь захисту від ураження струмом і, отже, може бути під'єднаний до незаземлених розеток.
Особливості:
- - Підвищена сила удару;
- - Посилений пилозахист;
- - Функція регулювання обертів;
- - Антивібраційна система.
Комплектація: Перфоратор, три свердла, зубило, піка, патрон під ключ, паспорт, гарантійний талон.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 950 об/хв |
| Максимальна сила удару | 6 Дж. |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 900 ₴







