Перфоратор Procraft BH2150N
Перфоратор Procraft BH-2150N призначений для важких робіт із бетону, каменю, цегляного мурування.
Потужність двигуна становить 2150 Вт, також обладнаний регулюванням обертів — 800 об/хв.
Перфоратор обладнаний SDS-Plus патроном, що дає змогу швидко та легко замінювати використовуване приладдя.
Інструмент працює в трьох режимах: свердління, удар, свердління з ударом.
Основна ручка має прогумовану накладку для запобігання ковзному ефекту та зниженню відчутності вібрацій під час роботи.
Особливості:
Підвищена сила удару.
Регулювання обертів.
Металевий корпус.
Посилений пилозахист.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна сила удару | 4.5 Дж. |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴











