Перфоратор ProCraft BH-2150
Перфоратор Procraft BH2150 зарекомендував себе як довговічний, надійний, практичний інструмент. Під час використання відповідно інструкції він не потребує ремонту впродовж тривалого терміну та виконуватиме великі обсяги роботи. Попри невеликі габарити, перфоратор обладнаний потужним двигуном 2150 Вт. Обладнаний системою регулювання кількості обертів.
Сфера застосування
Електроперфоратор цієї моделі застосовують для виконання побутових робіт, на будівництвах невеликого масштабу. Завдяки потужності 2150 Вт можна використовувати прилад замість міксера, не купуючи його окремо. Перфоратор підходить для виконання таких операцій:
- Свердління;
- Довбання;
- Перфорування.
Особливості використання
Перфоратор Procraft BH2150 обладнаний такими режимами роботи:
- Свердління з ударом;
- Свердління звичайне;
- Удар.
Сила удару під час увімкнення двигуна може досягати 4,5 Дж. Це дає змогу розбити стіну з цегли або бетону, пороги, скоси. Обмотка двигуна захищена від потрапляння пилу, тому він може працювати тривалий час без небезпеки перегоріти. У комплекті з інструментом постачаються зубило, піка, три бура та ручка, яка пом'якшує вібрацію.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 4.5 Дж. |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 570 ₴




