Лобзик Procraft ST1500
Електролобзик Procraft ST 1500
Лобзик ST-1500 — це надійний інструмент, який має високу якість складання відповідно до сучасних стандартів. Використовується для проведення відрізних робіт із металу, дерева або пластику. Також залежно від обраного різального полотна можливий як фігурний, так і прямолінійний різ.
Електролобзик обладнаний потужним електродвигуном 1500 Вт, що дає змогу з легкістю впоратися з поставленим завданням. Глибина різу водночас становить 80 мм.
У цій моделі вбудована система електронного регулювання обертів, що дає змогу задавати необхідну швидкість для конкретної роботи.Оберти регулюються від 0-3000 обертів на хвилину. Безключова швидка заміна пилочки неабияк прискорить робочий процес.
Корпус редуктора виготовлений з алюмінію й надійно захищає внутрішні деталі, а також є тепловідведенням. Також встановлена міцна підошва, наявність маятникового ходу забезпечить легше проведення відрізних робіт.
Особливості:
- Алюмінієвий корпус редуктора;
- Електронне регулювання обертів;
- Швидка заміна пилочки;
- 4-ступеневий маятниковий хід.
Комплектація
Лобзик ST-1500, лінійка упорна, пилочки — 3 шт., паспорт, гарантійний талон.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
- Ціна: 2 220 ₴






