Лобзик Procraft ST1300
Електролобзик від компанії Procraft ST1300 Profi є професійним електроінструментом, який має високу якість виготовлення, а також повністю продуманий ергономічний дизайн. Цю модель можна назвати універсальною, оскільки з її допомогою можна виконувати як прямі розпили, так і розпили під кутом і за певним шаблоном. У цьому лобзику увімкнений великий функціонал, а саме, можливо проводити регулювання обертів, що дасть змогу працювати з різними матеріалами, а завдяки лазерному покажчику виконувати дуже точне пропилювання.
Крім того, ця модель передбачає наявність маятникового ходу, завдяки якому можна швидко розпиляти необхідні заготівки. Ручка цієї моделі має гумові накладки, що забезпечує комфортну роботу, а на ній розташована кнопка блокування пускової клавіші.
Основні переваги:
— ця модель має ергономічну конструкцію та наявність маятникового ходу
— міцна опорна плита, яка щільно прилягає до оброблюваного матеріалу
- в цій моделі є лазерний покажчик
- ефективно охолоджується під час тривалих робіт
- має вдосконалену та витривалу конструкцію
- підсвічування робочої зони
Комплектація:
- лобзик Procraft ST1300 Profi
- посібник для ознайомлення з інструментом
- упакований у картонну коробку для зберігання і транспортування
- гарантійний талон на сервісне обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
- Ціна: 1 820 ₴






