Плоскошліфувальна машина Procraft PV450
Плоскошліфувальна машина Procraft PV450 — компактний пристрій потужністю 450 Вт для оброблення плоских поверхонь із дерева, фанери, пластмаси, натурального та штучного каменю тощо. Шліфмашина чудово справляється з видаленням старих лакофарбових покриттів і зачищення металу від іржі.
- Працює від мережі з номінальною напругою 220 В, підходить для побутового застосування.
- Параметри робочої підошви — 187х90 мм.
- Надійна фіксація шліфувальної шкірки на платформі за допомогою мультизатискача.
- Продуктивність пристрою — до 10000 обертів на хвилину.
- Є вихід для під'єднання пилососа.
- Функція охолодження дає змогу працювати кілька годин поспіль без перегрівання двигуна.
- Можливість використання шкірок будь-якої зернистості.
- Наявність кнопки фіксації пуску для тривалих шліфувальних робіт.
- Вага пристрою становить лише 1,3 кг.
Компактні габарити та зручна форма ручки з прогумованою поверхнею роблять роботу зі шліфмашинкою максимально зручною. Завдяки невеликій ціні та високій якості деталей, ця модель успішно конкурує з дорожчими професійними шліфувальними машинами від відомих виробників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴






