Ланцюгова пила акумуляторна Tex.AC TAOE-S8OBL
| Характеристики Tex.AC TAOE-S8OBL | |
| Живлення | 20 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга акумулятора (В) | 20 |
| Ємність акумулятора (А·год) | - |
| Тип охолодження | Повітряне |
| Плавний пуск | Немає |
| Миттєва зупинка ланцюга | Немає |
| Аварійне гальмо | Немає |
| Автоматичне змащення ланцюга | Є |
| Система натягування ланцюга | Безключова |
| Кількість батарей для роботи | 1 |
| Максимальна швидкість ланцюга (м/с) | 10 |
| Крок ланцюга | 4500 |
| Довжина шини (мм) | 200 |
| Об'єм оливного бака (мл) | 40 |
| Вага (кг) | 1,4 |
Комплектація
| Комплектація Tex.AC TAOE-S8OBL | |
| Акумуляторна пила | 1шт |
| Шина | 1шт |
| Цепь | 1шт |
| Інструкція | Є |
| Гарантійний талон | Є |
| Акумулятор у комплекті | Без АКБ і зарядного |
Опис
Автоматичне змащення ланцюга
-
Ланцюгова пила обладнана автоматичною системою змащування ланцюга, що дає змогу ефективно виконувати роботу без перерв.
- удобство в работе.
- автоматичне подавання оливи на ланцюг
- Не потрібно робити перерви на змащення ланцюга.
Індикатор рівня заряду акумулятора
Встановлений електронний рівень заряду акумулятора. Зручне розташування індикатора дасть змогу контролювати рівень заряду акумулятора та планувати час роботи з різання деревини.
- Контроль рівня заряду акумулятора.
— планування часу роботи.
Безщітковий мотор
Безщітковий двигун вирізняється високою стійкістю до перевантажень, зменшує навантаження й витрачає набагато ефективніше заряджання акумулятора.
- Висока продуктивність.
- Не потребує обслуговування.
- Безщітковий мотор 4820 Brushless Motor 600W(1000W)
Безключова система натягування ланцюга
Регулювання натягу ланцюга здійснюється за допомогою колеса. Що дає змогу в будь-який час без застосування ключа підтягнути ланцюг або замінити його.
— швидке натягування ланцюга.
— швидка заміна ланцюга.
- Не потрібно ключів для роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Tex.AC |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 200 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 10 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 40 мл |
| Вага | 1.4 кг |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Ні |
- Ціна: 2 040 ₴






