
Шурупокрут акумуляторний Grasser GСD 38
1 180 ₴
- В наявності
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шурупокрут акумуляторний Grasser GСD 38
Акумуляторний шурупокрут Grasser GСD 38 — це універсальний інструмент для професійного використання. Призначений для швидкого закручування або свердління.
Цей інструмент ідеально підійде для роботи по дому, у гаражі та цеху. Використовується для свердління матеріалів, як-от дерево, бетон і камінь, а також для затягування або ослаблення гвинтів. Підходить для збирання меблів, заміни освітлювальних приладів і свердління в гіпсокартоні.
Модель має металевий патрон і обладнана світлодіодним освітленням. Невеликі габарити дають змогу працювати у важкодоступних місцях. Добре збалансований і завдяки зручній ручці надійно сидить у руці.
- Крутний момент: 38 Нм
- Ємність акумулятора: 2 А/г
- Напруга акумулятора: 20 В
- Діаметр патрона: 0.8-10 мм
- Кількість обертів: 0-450/0-1700 об./хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Grasser |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 38 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴






