
Шуруповерт Procraft PA18Pro безщітковий з акб та з.п в кейсі!
1 550 ₴
- В наявності
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
|
Число обертів холостого ходу |
0 - 1450 об./хв |
|
Діаметр патрона |
10 мм |
|
Тип патрона |
Металевий |
|
Максимальний крутний момент |
30 Нм |
|
Плавний пуск |
Є |
|
Тип двигуна |
Безщітковий |
|
Рівень звукового тиску |
LpA = 76,1 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
|
Рівень звукової потужності |
LwA = 87,3 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
|
Рівень вібрації м/с2 |
7 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
|
Рівень захисту |
IP20 |
|
Діаметр свердління: дерево/метал/цегла |
20/10/- мм |
|
Ступінь крутного моменту |
21 + 1 |
Комплектація
-
Шурупокрут акумуляторний безщітковий Procraft PA18Pro
-
Акумулятор 1,5 А — 1 шт.
-
Зарядний пристрій (штекер) — 1 шт.
-
Інструкція з експлуатації
-
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴






