
Зарядний пристрій Procraft Charger20/2
920 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Паковання | Є |
| Довжина мережевого кабелю | 1,4 м |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Вага | 0,505 кг |
| Напруга заряджання | 20 В |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Переріз проводу | 2 х 0.5 мм2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴



