
Акумуляторний радіоприймач Procraft PJS20 під акб Makita (Без акб та зп)
5 210 ₴
- В наявності
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Властивості
| Розміри (ДхШхВ) | 28,4х22,4х22 см |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | вся комплектація - 4,9 кг |
| Клас захисту | II |
| Рівень захисту | IPХ3 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Вхід мережевого адаптера | 100 - 240 В |
| Номінальна середньоквадратична потужність динаміка | 40 Вт (20 х 2) |
| Максимальна вихідна потужність динаміка | 80 Вт |
| Bluetooth® версія | 5.3 |
| Bluetooth дальність передачі | 15 - 30 м |
| Напруга USB - вихіда | 5 В |
| Струм USB - виходу | 2,1 А |
| Відношення сигнал/шум | ≥85 |
| Діапазон частот FM | 87,5 - 108 |
| Діапазон частот DAB/DAB+ | 174.928 - 239.200 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Аудіокабель AUX | 1 шт |
| Адаптер живлення від мережі | 1 шт |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Акумулятор |
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 210 ₴


