Топ

Найкращий акумулятор 18-21v 7.5a посадка makita високотоковий
1 740 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високотоковий акумулятор зібраний на нових високотокових єлементах pros2500mah. На 15 єлементів. 7.5а. На навантажені 25ампер видає 7а. Ємності результати тесту на фото
Немає аналогів за таку ціну!
Знайдете щось дешевше і краще скажіть!
підходить до makita,revolt,Texas,Stromo,profi tec, grand,edon,Flinke,titan,grosser,edon,procraft,та ін.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 7.5 А. г |
| Напрацювання | 800 циклів заряду |
| Напруга | 21 В |
| Струм заряду | 4 А |
| Колір корпусу | Червоний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴








