
Акумулятор EVE INR21700/40P 4000 mah високотоковий
120 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офіційні / підтверджені характеристики Згідно з datasheet:
Параметр Значення
Ємність (номінальна) 4000 mAh
Ємність мінімальна 3950 mAh
Номінальна напруга 3.6 В
Максимальна напруга (повний заряд) 4.2 В
Мінімальна напруга (розряд) 2.5 В
Максимальний постійний струм розряду 40 А, короткочасно до 50 А
Стандартний зарядний струм ~2 А
Максимальний зарядний струм ~6 А
Внутрішній опір ~9‑10 мОм
Розміри Діаметр ≈ 21.15 мм, довжина ≈ 70.15 мм
Вага 68 грамів
Робоча температура
• Розряд: від −20 °C до +60 °C
• Заряд: від 0 до +45 °C
Температура зберігання приблизно від −20 °C до +25 °C
Кількість циклів життєвого циклу >3000
Загальні висновки
Це літій-іонні акумулятори типу 21700 від компанії EVE, з високою ємністю 4000 мА·год, підходять для:
Електровелосипедів
Портативних пристроїв та інструментів
Систем зберігання енергії (ESS)
Електромобілів (EV) тощо
Виробник: EVE Energy Co., Ltd.
Оригінальний літій-іонний акумулятор EVE 21700/40P \ поєднує в собі високу енергоємність і стабільну віддачу струму. Завдяки ємності 4000 мА·год і здатності витримувати розрядний струм до 20А, цей елемент підходить для найвимогливіших пристроїв з великим енергоспоживанням.
Акумулятор має плаский плюсовий контакт (Flat Top), не обладнаний вбудованим захистом, що робить його ідеальним для складання акумуляторних батарей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4000 А. г |
| Напрацювання | 3000 циклів заряду |
| Напруга | 3.7 В |
| Струм заряду | 40 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 0.68 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



