
Інверторний зварювальний апарат PROCRAFT SP295 NEW
1 820 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | SP-295 |
| Номінальна напруга / частота | 230 В / 50 Гц |
| Максимальна споживана потужність | 6,1 кВт |
| Максимальна активна потужність | 4,3 кВт |
| Діапазон регулювання струму | 20–295 А |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6–4 мм |
| Тип електрода | сталь / чавун / нержавіюча сталь |
| Функція TermoControl | є |
| Функція VRD | є |
| Функція антизалипання | є |
| Функція швидкого підпалу дуги | є |
| Функція утримання дуги | є |
| Режими роботи | MMA / LIFT-TIG |
| Робота при зниженій напрузі від | 160 В |
| Робочий цикл на максимальному струмі | 40 % (при 40 °С) |
| Тип охолодження | примусове повітряне |
| ККД | 90 % |
| LED дисплей індикації сили струму | є |
| Довжина кабелю електродотримача | 3,0 м |
| Довжина кабелю маси | 2,0 м |
| Вага | 3,4 кг |
-
Зварювальний апарат ProCraft SP-295
-
Кабель тримача електродів 3,0 м
-
Кабель маси 2,0 м
-
Маска зварювальника
-
Щітка-молоток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴




