-15%

Акумулятор INR21700 Samsung 40T. оригінал! 45а високострумові,опір 11мом
99 ₴
84 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Samsung INR21700-40T оригінал
при потребі є кількість і опт
опір в середньому 11мом
Стан нових! Зі слідами зварки. 25рік. Краща ціна!
Li-ion елемент формату 21700 з високою ємністю та струмовіддачею. Підходить для електроінструменту, електротранспорту, ліхтарів та збірок батарей.
Характеристики:
• Тип: Li-ion (INR)
• Формат: 21700
• Ємність: 4000 mAh (мін. 3900 mAh)
• Номінальна напруга: 3.6–3.7V
• Максимальна напруга заряду: 4.2V
• Максимальний постійний розряд: 35A (піковий до 45A)
• Вага: ~68 г
• Без плати захисту (Flat Top)
Потужний і надійний акумулятор для пристроїв з великим навантаженням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Японія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4000 А. г |
| Тип струмовивіду | T12 |
| Напруга | 3.7 В |
| Струм заряду | 6 А |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 2.1 мм |
| Вага | 0.68 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴








