
Акумулятор INR21700 Samsung 50S. 5000mah. 21700 високоточні
130 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 636-31-19
0952154085
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
краща ціна! 2025 рік!
якщо потрібно зібрати потужний акумулятор з великою ємністю то це саме те що вам потрібно!
Нові аккумулятори, з слідами зварки !
З нових збірок , не більше 1-2 циклів заряду / розряду . Всі перевірені .
Samsung 21700 50S ємність 5000mah Акумулятори високострумові оригінал.
• Номінальна ємність: 5000mAh
• Номінальна напруга: 3,62V
• Робоча напруга: 2,50V-4,22V
• Макс струм заряду: 6000mA (1.2C)
• Макс постійний струм розряду: 25 000mA
• Макс короткотривалий струм розряду: 45 000mA (80°C)
• Температура заряджання: не вказано (за замовчуванням 0~50°C)
• Температура розрядки: не вказано (типово -20~60°C)
• Вес: ~70 грам
• Розміри: 21 мм x 70 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Австралія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5000 А. г |
| Напруга | 3.7 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 2.1 мм |
| Вага | 0.07 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴





